KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 15307261
nr 1530 7261
Oljemålningar
2 st, 1 st signerad ALF -85, fåglar. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 60x72 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 27 mars 2023
kl 18:09:09
100 kr
150 kr
600 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)